Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj,

rozjíždím s kamarádem(velmi šikovným servisákem) malý projekt týká se to servisu kol. Servisů jízdních kObrazekol je mnoho, takže aby jsem vymysleli něco jiného, tak krom klasického servisu chceme poskytovat VIP servisní podporu (a hlavně kvalitní servis jízdních kol, kvůli tomu to děláme). 
Snažíme se oslovit hlavně lidi co potřebujou dát kolo do servisu, ale třeba z pracovních důvodů se do servisu nemůžou dostat před zavírací dobou. Proto jsme so rozhodli kola na servis vozit a následně je zase zpět k zákazníkovi po provedení servisu vracet. Obvykle nám to trvá do 72 hodin.
Pokud by Vás zajímalo víc podívejte se na stránky

 BIKESOS - servis jízdních kol (pro zobrazení klikněte na fialový text)

Stránky BIKESOS - jsou zatím ve výstavbě, ale do 14 dní by měli dostat pořádný look...:-D

Tak biku zdar a držte nám palce!

Lukáš

Takhle to asi bude fungovat...

Pro Vaše kolo si dojedem k Vám domů a opět Vám ho po provedení servisních prací přivezeme zpět. Svoz a odvoz jizdních kol nabízíme ve vámi zvolených termínech(problémem nejsou ani večerní hodiny)

ObrazekObvykle se snažíme vyhotvovit váší zakázku do 72 hodin, nebo tak aby jste měli kolo připravené na nadcházejicí víkend.

O Vaše kolo bude dobře postaráno naši servisní technici mají bohaté zkušenosti se servisem jizdních kol. Používáme výhradně dílenské nářadí ParkTool, BBB, Super B, Kovis, TopTool. Nabízíme individuální přistup nikoho neodmítneme. V případě dotazů, nebo individuálních požadavků nás neváhejte kontakotovat.

Akční ceny

Využijte našich závaděcích cen servisních balíčků a neplaťte dopravu!

  • Servsiní balíček control 250 kč + náklady na dopravy podle ceníku
  • Servisní balíček standard 750 kč včetně dopravy po praze!
  • Servisní balíček komfort 1250 Kč včetně dopravy po praze!


Obrazek