Jdi na obsah Jdi na menu
 


Foto Bike vyjížďka 26.5.07

27. 5. 2007

No to se zase něco povedlo, ten den se prostě nedařilo. Na sraz před Můjsportem jsem dorazil tak tak. Už vidím Tomáše čekat před krámem plus nějakou slečnu, ještě z dálky nerozeznávám. Mezitím naskakuji na ostrůvek od tramvaje a pak po zadním dolů-chyba. Se mi tam nějak připletli koleje tak jsem tObrazeko kolo musel ještě před dopadem stočit a lehce mě to rozvlnilo, ale ustál jsem to. Před krámem se mi směje Tomáš s Bárou. Vydejchám ten zážitek a jedem do Tróji. Míjíme kanál plný raftařů, nabíráme Mil-ču a jedem.

Vyjíždíme nahoru do Bohnic a pak směřujeme ke staré bicrossce. Nejedeme po ní dolů, ale takovou dost prudkou pěšinou vedle ní. Sklon je tak na hranici sjízdnosti pro XC biky. Když jsem to jel posledně tak jsem si 2x sednul na zadní kolo. Nějak se mi to, ale nezdálo tak jsem řekl Tomášovi ať jede první, abych se podíval jestli tam není nějaká zrada. Nějak to sjel a tak byla řada na mě. Nějak jsem tam najel a asi po třech metrech mi podjelo přední kolo a už se kloužu směrem dolů, a kolo letí nekontrolovatelně dolů, ani to nějak neřeším...

Tomáš se vydává chytat můj bike a já s úsměvem lezu dolů..Kontroluji kolo a až na načatou hadičku od přední brzdy tomu nic není.

PokrObrazekačujeme dál sjezdem okolo potoka. První třetinu dáváme v klidu až teda na Mil-ču. Ta usoudila, že je to nad její schopnosti a radši kolo svádí. Většinu toho dávám bez prohlížen. Přijíždím před asi metrový stupeň, radši prohlížím a pak jedu, je tam docela blbej dojezd, ale nějak jsem se tam vešel. Tomáš mi dělá fotečku a já doufám, že to stihne. Pak už jedu až dolu.

Čekám dole na ostatní, vydejchávám to. Asi po třech minutách přijíždí Tomáš s odřeným loktem. Někde se tam vytřískal na nějakým kořenu. Jedem dál podle vody vyjíždíme singlem směrem nahoru nad Drahaň. A pak na sjezd po žluté značce směrem do Klecan.

Poslední sjezd jede Tomáš první za ním Mil-ča a pak já. Mil-ča mě asi v 1/3 pouští, ale nějak ztrácí rovnováhu zrovna když jí míjím a padá mi pod kola. Brzdím co můžu, není tam kam uhnout tak narážím do stromu naštěstí jsem to docela zpomalil, stejně ale nadávám jak špaček. Pokračujem dolů dáváme kofču a nějaký piva. Pak jedem domů a až na to, že se snažíme ujet dešti a Tomáš se snaží zlepšit skóre pádu se nic neděje.

Obrazek
Prostě když se daří tak se daří, skóre na pády:

2:1 pro Tomáše

Lukáš


Fotky jsou tady:

Foto bike vyjžďkaObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re Enduro vyjížďka

(X-MAN, 2. 6. 2007 22:13)

To byla zase akce...jste se předvedli chlapy teda...takový dřevácí:-). No jo ja to snad nějak sepíšu....

Enduro vyjížďka II

(Lukáš, 2. 6. 2007 22:08)

Jsme dneska večer zase dobře pojedzili, fotky od Kešua jsou tady:
http://lukova.webovastranka.cz/image/542_Vyj%C3%AD%C5%BE%C4%8Fka_2.6.07
Časem snad někdo přidá článek.

Vozte světla!!!

(Lukáš, 28. 5. 2007 21:34)

Zdar, včera jsem jel večer v Klecanech u přívozu okolo ošklivé nehody cyklisty s autem. Cyklista pravděpodobně asi nesvítil a řidič posilněný alkoholem ho asi přehlídl, tak nebuťe blbý jako já a vozte světla lidi ať máte aspoň trochu šanci.

Lukáš

neříkejte mi Mil-čo

(Milča, 27. 5. 2007 14:35)

Neříkejte mi Mil-čo!!!

Milča

má pravdu...

(x-man, 27. 5. 2007 13:17)

viděl jsem to..ale mohlo to dopadnout hůř...

má pravdu...

(x-man, 27. 5. 2007 13:17)

skore je 2:2 neboli remiza

(tomas, 27. 5. 2007 12:50)

lukas mel nehodu kdys se vyhibal katce ktera mu spadla pred kolo. a odnesl to levy grip